Stal Gorzów (59) - (31) Orzeł Łódź
Kontuzje: Oskar Polis
Polonia Bydgoszcz (39) - (51) Wybrzeże Gdańsk
Kontuzje:
Falubaz Zielona Góra (40) - (50) Unia Leszno
Kontuzje:
Stal Rzeszów (42) - (48) Apator Toruń
Kontuzje:
Unia Tarnów (50) - (40) Sparta Wrocłąw
Kontuzje:
Offline
22.08.2012, Zielona Góra, 18 Kolejka
Speedway Ekstraliga
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 47:43 (87:93)
Falubaz Zielona Góra:
9. Andreas Jonsson 17 (3,3,2,3,3,3) [41]
10. Oskar Lis 0 (0,-,0,0) [13]
11. Jonas Davidsson 7+2 (1,0,2*,2*,2) [32]
12. Aleksandr Łoktajew 3+1 (t,1,-,2*) [31]
13. Piotr Protasiewicz 5+1 (3,0,0,1,1*) [31]
14. Patryk Dudek 15+1 (3,3,2*,3,3,1) [41]
15. Alex Zgardziński 0 (0,0,-) [13]
Unia Leszno:
1. Michael Jepsen Jensen 8+3 (1*,2*,1*,1,3) [30]
2. Damian Baliński 9+1 (2,3,2,2*,0) [26]
3. Jarosław Hampel 13 (3,2,3,3,2) [42]
4. Jurica Pavlic 4+2 (2*,1*,1,0,0) [28]
5. Troy Batchelor 2+1 (1*,1,w,-) [28]
6. Tobiasz Musielak 1+1 (1*,0,0) [26]
7. Piotr Pawlicki 6 (2,2,1,1) [29]
Bieg po biegu:
1. DUDEK (56,18) (B), Pawlicki (C), Musielak (A), Zgardziński (D) (3:3) (3:3)
2. JONSSON (55,33), Baliński, Jensen, Lis (3:3) (6:6)
3. HAMPEL (55,29), Pavlic, Davidsson, Łoktajew (t) (1:5) (7:11)
4. PROTASIEWICZ (57,57), Pawlicki, Batchelor, Zgardziński (3:3) (10:14)
5. BALIŃSKI (56,93), Jensen, Łoktajew, Davidsson (1:5) (11:19)
6. DUDEK (56,33), Hampel, Pavlic, Protasiewicz (3:3) (14:22)
7. JONSSON (55,9), Dudek, Batchelor, Musielak (5:1) (19:23)
8. DUDEK (55,74), Baliński, Jensen, Protasiewicz (3:3) (22:26)
9. HAMPEL (56,27), Jonsson, Pavlic, Lis (2:4) (24:30)
10. JONSSON (55,81), Davidsson, Pawlicki, Batchelor (w2) (5:1) (29:31)
11. HAMPEL (55,03), Baliński, Protasiewicz, Lis (1:5) (30:36)
12. DUDEK (55,86), Davidsson, Jensen, Musielak (5:1) (35:37)
13. JONSSON (56,5), Łoktajew, Pawlicki, Pavlic (5:1) (40:38)
14. JENSEN (57,31) (D), Davidsson (A), Protasiewicz (C), Pavlic (B) (3:3) (43:41)
15. JONSSON (55,29) (B), Hampel (C), Dudek (D), Baliński (A) (4:2) (47:43)
NCD: Hampel - 55,03 sek. w XI biegu
Offline
22.08.2012, Rzeszów, 18 Kolejka
Speedway Ekstraliga
Stal Rzeszów - Apator Toruń 44:46 (86:94)
Stal Rzeszów:
9. Grzegorz Walasek 5+2 (3,1*,0,1*) [34]
10. Joonas Kylmaekorpi 10 (1,2,2,3,2) [32]
11. Matej Zagar 9+1 (1,2*,3,3,0) [30]
12. Krzysztof Kasprzak 7+1 (0,3,2*,2,w) [31]
13. Rafał Okoniewski 10 (3,2,2,1,2) [32]
14. Łukasz Sówka 2 (1,0,1) [20]
15. Kamil Prokop 1 (0,1,0) [13]
Apator Toruń:
1. Adrian Miedziński 9 (2,1,3,2,1) [30]
2. Jakub Jamróg 1 (0,w,1,0) [20]
3. Ryan Sullivan 9+1 (2*,1,1,2,3) [30]
4. Chris Holder 15 (3,3,3,3,3) [42]
5. Darcy Ward 7 (2,3,1,0,1) [35]
6. Emil Pulczyński 3 (3,0,0) [18]
7. Maks Delowski 2+1 (2*,0,0) [15]
Bieg po biegu:
1. PULCZYŃSKI (63,53) (A), Delowski (C), Sówka (B), Prokop (D) (1:5) (1:5)
2. WALASEK (61,43), Miedziński, Kylmaekorpi, Jamróg (4:2) (5:7)
3. HOLDER (59,65), Sullivan, Zagar, Kasprzak (1:5) (6:12)
4. OKONIEWSKI (60,38), Ward, Prokop, Delowski (4:2) (10:14)
5. KASPRZAK (61,17), Zagar, Miedziński, Jamróg (w2) (5:1) (15:15)
6. HOLDER (60,08), Okoniewski, Sullivan, Prokop (2:4) (17:19)
7. WARD (61,15), Kylmaekorpi, Walasek, Pulczyński (3:3) (20:22)
8. MIEDZIŃSKI (61,22), Okoniewski, Jamróg, Sówka (2:4) (22:26)
9. HOLDER (58,82), Kylmaekorpi, Sullivan, Walasek (2:4) (24:30)
10. ZAGAR (61,34), Kasprzak, Ward, Delowski (5:1) (29:31)
11. KYLMAEKORPI (60,82), Sullivan, Okoniewski, Jamróg (4:2) (33:33)
12. ZAGAR (61,94), Miedziński, Sówka, Pulczyński (4:2) (37:35)
13. HOLDER (59,65), Kasprzak, Walasek, Ward (3:3) (40:38)
14. SULLIVAN (60,36) (B), Kylmaekorpi (A), Ward (D), Kasprzak (w2) (C) (2:4) (42:42)
15. HOLDER (59,76) (A), Okoniewski (D), Miedziński (C), Zagar (B) (2:4) (44:46)
NCD: Holder - 58,82 sek. w IX biegu
Offline
22.08.2012, Tarnów, dmp
Speedway Ekstraliga
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 53:37
Unia Tarnów:
9. Grigorij Łaguta 12 (3,3,3,3,-) [38]
10. Lewis Bridger 5+1 (1,0,0,2*,2) [22]
11. Maciej Janowski 12 (3,3,3,3) [42]
12. Martin Vaculik 7+3 (1,2*,2*,2*,-) [32]
13. Janusz Kołodziej 12 (3,3,3,3) [38]
14. Dawid Matura 5 (3,0,0,0,2) [11]
15. Przemysław Wysocki 0 (0,0,0,0) [15]
Sparta Wrocław:
1. Maksim Bogdanow 5+1 (2,0,1*,2,-) [28]
2. Grzegorz Zengota 2 (0,1,-,1,-) [23]
3. Tomasz Jędrzejak 3+1 (2,1*,u/-,-) [30] - kontuzjowany
4. Magnus Zetterstroem 5 (0,2,2,1) [26]
5. Fredrik Lindgren 7 (2,2,2,1,0) [32]
6. Patryk Malitowski 10+4 (1*,1*,1*,1*,3,3) [18]
7. Mike Trzensiok 5+1 (2,1*,0,0,1,1) [12]
Bieg po biegu:
1. (69,11) (A), Trzensiok (D), Malitowski (B), Wysocki (C) (3:3) (3:3)
2. ŁAGUTA (65,32), Bogdanow, Bridger, Zengota (4:2) (7:5)
3. JANOWSKI (63,76), Jędrzejak, Vaculik, Zetterstroem (4:2) (11:7)
4. KOŁODZIEJ (65,6), Lindgren, Trzensiok, Wysocki (3:3) (14:10)
5. JANOWSKI (64,26), Vaculik, Zengota, Bogdanow (5:1) (19:11)
6. KOŁODZIEJ (64,95), Zetterstroem, Jędrzejak, Wysocki (3:3) (22:14)
7. ŁAGUTA (64,44), Lindgren, Malitowski, Bridger (3:3) (25:17)
8. KOŁODZIEJ (64,72), Lindgren, Bogdanow, (3:3) (28:20)
9. ŁAGUTA (64,95), Zetterstroem, Malitowski, Bridger (Jędrzejak - u/-) (3:3) (31:23)
10. JANOWSKI (64,83), Vaculik, Lindgren, Trzensiok (5:1) (36:24)
11. KOŁODZIEJ (65,5), Bridger, Zengota, Trzensiok (5:1) (41:25)
12. JANOWSKI (64,66), Bogdanow, Malitowski, (3:3) (44:28)
13. ŁAGUTA (64,69), Vaculik, Zetterstroem, Lindgren (5:1) (49:29)
14. MALITOWSKI (69,27) (A), Bridger (B), Trzensiok (C), (D) (2:4) (51:33)
15. MALITOWSKI (68,88) (B), (A), Trzensiok (D), Wysocki (C) (2:4) (53:37)
NCD: Janowski - 63,76 sek. w III biegu
Offline
22.08.2012, Gorzów, Ekstralipa
Speedway Ekstraliga
Stal Gorzów - Orzeł Łódź 55:23 (114:54)
Stal Gorzów:
9. Niels K. Iversen 10 (2,3,3,2) [32]
10. Karol Baran 7+2 (1*,1,2*,3) [24]
11. Przemysław Pawlicki 8+1 (2*,0,3,3) [32]
12. Jason Crump 8+1 (3,3,2*,-) [38]
13. Tomasz Gollob 9 (3,3,3,-) [44]
14. Kamil Pulczyński 5+2 (2*,0,1,2*) [17]
15. Bartosz Zmarzlik 8+3 (3,2*,2*,1*) [34]
Orzeł Łódź:
1. Mikkel Michelsen 3+1 (0,2,1*,0) [19]
2. Damian Adamczak 8+1 (3,1*,2,2) [26]
3. Mikkel B. Jensen 1 (0,1,0,0) [22]
4. Nick Morris 2 (1,0,1,0) [18]
5. Paweł Miesiąc 7 (1,2,1,3) [28]
6. Ernest Koza 2 (1,0,1) [10]
7. Krzysztof Wittstock 0 (0,0,0) [10]
Bieg po biegu:
1. ZMARZLIK (58,57) (C), Pulczyński (A), Koza (B), Wittstock (D) (5:1) (5:1)
2. ADAMCZAK (59,41), Iversen, Baran, Michelsen (3:3) (8:4)
3. CRUMP (58,04), Pawlicki, Morris, Jensen (5:1) (13:5)
4. GOLLOB (57,03), Zmarzlik, Miesiąc, Wittstock (5:1) (18:6)
5. CRUMP (57,84), Michelsen, Adamczak, Pawlicki (3:3) (21:9)
6. GOLLOB (56,64), Zmarzlik, Jensen, Morris (5:1) (26:10)
7. IVERSEN (58,71), Miesiąc, Baran, Koza (4:2) (30:12)
8. GOLLOB (57,5), Adamczak, Michelsen, Pulczyński (3:3) (33:15)
9. IVERSEN (59,06), Baran, Morris, Jensen (5:1) (38:16)
10. PAWLICKI (57,85), Crump, Miesiąc, Wittstock (5:1) (43:17)
11. BARAN (60,67), Adamczak, Pulczyński, Jensen (4:2) (47:19)
12. PAWLICKI (59,76), Pulczyński, Koza, Michelsen (5:1) (52:20)
13. MIESIĄC (59,1), Iversen, Zmarzlik, Morris (3:3) (55:23)
NCD: Gollob - 56,64 sek. w VI biegu
Zawody przerwane po XIII biegu. Wyniki zostały zaliczone.
Mecz sedziowałem za zgodą Mikiego, gdyż Czikity nie ma. Jak widać, nie oszukiwałem
Offline
22.08.2012, Bydgoszcz, 18 Kolejka
Speedway Ekstraliga
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk 51:39 (90:90)
Polonia Bydgoszcz:
9. Emil Sajfutdinow 10+2 (2,2*,3,2,1*) [35]
10. Wadim Tarasienko 10+2 (1*,3,2*,2,2) [28]
11. Krzysztof Buczkowski 11+1 (3,2,2*,2,2) [32]
12. Artiom Łaguta 6+2 (1,1*,3,1*) [30]
13. Rafał Trojanowski 8+2 (3,2,1,1*,1*) [32]
14. Szymon Woźniak 5+1 (3,1,-,1*) [20]
15. Mikołaj Curyło 1 (1,-,0,0) [15]
Wybrzeże Gdańsk:
1. Nicki Pedersen 18 (3,3,3,3,3,3) [40]
2. Ales Dryml 0 (0,0,-,0,0) [18]
3. Dawid Stachyra 6 (0,3,-,3) [24]
4. Sebastian Ułamek 6 (2,1,-,-,3) [28]
5. Thomas Hjelm Jonasson 5+1 (2,1,2*,-,-) [28]
6. Dominik Kossakowski 4 (2,0,1,1,0,0) [12]
7. Patryk Beśko 0 (0,0,u,0,0) [10]
Bieg po biegu:
1. WOŹNIAK (59,9) (A), Kossakowski (B), Curyło (C), Beśko (D) (4:2) (4:2)
2. PEDERSEN (56,28), Sajfutdinow, Tarasienko, Dryml (3:3) (7:5)
3. BUCZKOWSKI (57,26), Ułamek, Łaguta, Stachyra (4:2) (11:7)
4. TROJANOWSKI (57,6), Jonasson, Woźniak, Beśko (4:2) (15:9)
5. PEDERSEN (56,83), Buczkowski, Łaguta, Dryml (3:3) (18:12)
6. STACHYRA (58,34), Trojanowski, Ułamek, Curyło (2:4) (20:16)
7. TARASIENKO (56,56), Sajfutdinow, Jonasson, Kossakowski (5:1) (25:17)
8. PEDERSEN (55,6), Jonasson, Trojanowski, Curyło (1:5) (26:22)
9. SAJFUTDINOW (56,9), Tarasienko, Kossakowski, Beśko (u) (5:1) (31:23)
10. ŁAGUTA (58,03), Buczkowski, Kossakowski, Beśko (5:1) (36:24)
11. STACHYRA (58,02), Tarasienko, Trojanowski, Dryml (3:3) (39:27)
12. PEDERSEN (55,62), Buczkowski, Woźniak, Kossakowski (3:3) (42:30)
13. PEDERSEN (56,82), Sajfutdinow, Łaguta, Beśko (3:3) (45:33)
14. UŁAMEK (57,94) (A), Tarasienko (D), Trojanowski (B), Dryml (C) (3:3) (48:36)
15. PEDERSEN (56,45) (B), Buczkowski (C), Sajfutdinow (A), Kossakowski (D) (3:3) (51:39)
NCD: Pedersen - 55,6 sek. w VIII biegu
Offline